Історія Dynamic Tape

Винахідниками Dynamic tape (динамік тейпу) стали фізіотерапевт Раян Кендрик та фізіотерапевт, лікар фізіотерапії та природничих наук Ільва Кендрик.

Ryan Kendrick

Раян отримав ступені бакалавра фізіотерапії та магістра фізіотерапії опорно-рухового апарату в університеті Квінсленду (Австралія). Його науковими керівниками були провідні експерти фізіотерапії, а саме: професори Гвендолін Джюл, Керолін Річардсон, Пол Ходжес, Мішель Стерлінг та Біл Вічензіно.

Досвід роботи Раяна Кендрика складається із двох частин: робота особистим фізіотерапевтом професійних спортсменів та приватна практика фізіотерапевта опорно-рухового апарату.

Одним із клієнтів Раяна Кендрика був тенісист Грег Руседскі, екс- четверта ракетка світу, фіналіст Відкритого чемпіонату США з тенісу у складі команди «Дрім Тім», яку заснував Пет Кеш заради повернення Руседскі до професійної кар`єри після серії спортивних травм. Тоді Руседскі внаслідок цих травм опустився з 4 на 73 місце в світовому рейтингу тенісистів. Спортивні журналісти пророчили йому завершення кар’єри. Проте, завдяки наполегливій праці, Грегові вдалося значно покращити свої фізичні можливості. Завдяки правильній програмі реабілітації спортсмену вдалося відновити сили, щоб відмінно справлятися з інтенсивними навантаженнями (на той час подача Руседскі була найшвидшою у світі). Грег Руседскі повернувся на вершину професійного спорту, піднявся по рейтингу та виграв ще кілька турнірів ATP впродовж наступних семи років своєї тенісної кар’єри.

Раян Кенрік також співпрацював з клубом по крикету графства Есекс, гравцями європейського турніру з гольфу та іншими спортсменами –учасниками олімпійських ігор, та Національних ігор Великої Британії.

Останнім часом Раян співпрацював із волейболістками - бронзовими призерками з пляжного волейболу республіки Вануату (Океанія). Раян також був викладачем клінічної фізіотерапії опорно-рухового апарату Гріффітського університету (Австралія).

Причиною дисфункцій м`язевих тканин є надмірне навантаження, а не біль

Усвідомлюючи, що причиною багатьох клінічних випадків дисфункції м’язових тканин є неправильне та/або надмірне навантаження, а не біль, Раян дійшов висновку, що тейпи, які існували на той момент в світі, були недостатньо ефективні. Вони не забезпечували механічної допомоги та не акумулювали додаткової енергії для зменшення навантаження на опорно-руховий апарат. Вони не мали можливості змінити біомеханічну модель руху без обмеження його діапазону, необхідного під час виконання вправ на тренуваннях.

В той же час Ільва Кендрик, випускниця університету Умео, працюючи в галузі комплексної фізіотерапії дітей в процесі лікування неврологічних захворювань, підтвердила переваги застосування тейпування для покращення функціональних рухових можливостей у цієї групи пацієнтів.

Ylva Kendrick

Після кількох років досліджень та розробок по вдосконаленню існуючих видів тейпів в 2010 року на ринок був випущений Dynamic tape (динамічний тейп), як альтернатива та доповнення до них.

Dynamic tape (динамік тейп) – це додатковий інструмент для лікування розтягнення зв’язок і м’язів, при надмірному навантаженні, перенапруженні та біомеханічних травмах, таких як: травма Ахіллового сухожилля, тенденопатія колінної чашечки, підошовному фасциїті, патології ротаторної манжети плеча, тенісному лікті, вивиху гомілки та ін. Dynamic tape (динамік тейп) можна успішно застосовувати в педіатрії, неврології, реабілітації і, навіть, лікуванні респіраторних захворювань.

Завдяки високій ефективності Dynamic tape (динамічного тейпу) за перші 12 місяців з появи на ринку Австралії, його почали застосовувати у Новій Зеландії, Норвегії, Швеції, Данії, Великій Британії, Німеччині, Чехії, Ірландії, Швейцарії, США, Канаді, Бельгії, Нідерландах Південній Африці. Кількість країн, де визнали ефективність Dynamic tape (динамік тейпу), постійно зростає і зараз становить близько 50-ти. В цих країнах все більше висококваліфікованих фахівців довіряють та успішно застосовують Dynamic tape (динамік тейп) у фізіотерапії, спортивній медицині, хіропрактиці, лікувальному масажі, реабілітації та ветеринарії.

*Перегляньте сторінку Про Dynamic tape (динамік тейп), щоб дізнатися більше про його застосування.

dynamictape logo-red-circle

Про дизайн

Про автора узору Dynamic tape

Тіхоті - корінний мешканець острова Норфолк (зовнішня територія Австралії), перлині південної частини Тихого океану з мальовничими пейзажами, товариським місцевим населенням та багатою історією. Саме тут був розроблений Dynamic tape (динамік тейп). У 1856 року на острів Норфолк перебралися нащадки бунтівників корабля «Баунті» та їх тайських дружин. До цього часу незаселений острів Норфолк був облаштованим, як британська виправна колонія. Знайдені недавно артефакти на острові свідчать про більш ранні полінезійські поселення на ньому.

Про автора узору Dynamic tape

Люк Маллі, визнаний корінний австралійський художник, є автором цього дизайну. Корінні народи Австралії перебувають у тісному зв’язку з предками. Цей зв`язок проявляється через автентичні співи і танці. Впродовж 60 000 тисяч років представники корінних народів жили у тісному зв’язку з природою. Твори аборигенів демонструють повагу до перших австралійців, їх мудрості та символізують обов’язок підтримувати місцеві звичаї та оберігати навколишнє середовище.